Vangel Groszek Plus Q25 MJ

1520 zł brutto 


Cena 1 tony bez akcyzy

 

Węgiel kamienny typ 31.2  

wysokopłomienny, niskopopiołowy

 

Groszek Plus powstaje z węgli wydobywanych z głębinowych kopalni o najlepszych parametrach spalania. Groszek Plus to produkt przeznaczony głównie do spalania w kotłach z automatycznymi palnikami retortowymi i rusztowymi Pakowany w foliowe worki o wadze 25 kg  na paletach bezzwrotnych 1000 kg na profesjonalnej linii do pakowania węgla zapewniająca odpowiednią jakość. Wysoka jakość węgla pozwala na stosowanie tego paliwa w kotłach spełniających wszelkie wymagania ekologiczne. Charakteryzuje się stabilnym i ekonomicznym spalaniem, zapewniając przy tym wysoką sprawność wytwarzania ciepła.

Bazując na własnym doświadczeniu w sprzedaży węgla kamiennego a w szczególności groszków do nowoczesnych kotłów z automatycznym podajnikiem paliwa,  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców wprowadziliśmy do oferty groszek z węgla kamiennego w dobrej cena do jakości.

Zalety Vangel Groszek Plus:

  • Wartość opałowa  min. 24 500 kJ/kg.

  • Niska zawartość popiołu (poniżej 4 %) ogranicza koszty obsługi oraz utylizacji odpadów.

  • Dobra spiekalność  (liczba Rogi < 3) zapobiega gromadzeniu się na palniku spieczonych popiołów i niedopalonego paliwa.

  • Zawartość siarki  (poniżej 0,6%) ogranicza powstawanie związku SO2, które po połączeniu z parą wodną zwsze tworzą niebezpieczny kwas siarkowy.

  • Odpowiednia granulacja oraz brak zanieczyszczeń (kamienia) zapewniając niezawodne działanie  układ transportujący paliwa w kotle co.

  • Czyste, wygodne i praktyczne opakowanie - komfort obsługi.

  • Długoletnia bezawaryjna praca pieca – pod warunkiem stosowania CARBON ekogroszek, wykonywania przeglądów i regulacji zgodnie z zaleceniami producenta.

  • Optymalne, dobrze zbalansowane parametry spalania w piecach retortowych oraz tłokowych i szufladowych

  • Bardzo dobra relacja ceny do jakości.

  • Vangel Groszek Plus to dużo ciepła z niewielkiej ilości węgla.

GRANULACJA 5-25 mm
CIEPŁO SPALANIA

26-27 MJ/kg

WARTOŚĆ OPAŁOWA 24-25 MJ/kg
ZAWRTOŚĆ POPIÓŁ 3,0-5,0 %
ZAWARTOŚĆ SIARKI 0,4-0,6 %
SPIEKALNOŚĆ 0-3
OPAKOWANIE worek foliowy 25 kg
WAGA PALETY 1000 kg

 

WARTOŚĆ OPAŁOWA
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU

ZAWARTOŚĆ SIARKI
WILGOTNOŚĆ
SPIEKALNOŚĆ
JAKOŚĆ OPAKOWANIA
CENA / JAKOŚĆ
OCENA OGÓLNA 4,28

 

Naturalne Ciepło Dla Domu

 

VANGEL.PL  Naturalny Opał  |  Kotły na biomasę

NIP: 588-164-10-19 telefon +48 666 564 373

mBank: PL 31 1140 2004 0000 3802 7696 0603

Skontaktuj się z nami

 

Infolinia  690 018 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

http://www.vangel.pl

wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, powiat wejherowski

Created by AVANDIS

 690 018 007

koszt połączeń wg  stawek operatora

28 kwietnia 2015