SZTOKER BIO to stalowe kotły c.o. z automatycznym palnikiem z zapalarką przystosowany do spalania sprasowanej biomasy w postaci granulatu drzewnego - pelletu. Przeznaczony jest do wodnych instalacji centralnego ogrzewania zapewniając spalanie ze sprawnością przekraczająca 90 % potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami. SZTOKER BIO to kotły grzewcze przeznaczone do przygotowania ciepłej wody w układach centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 85℃. Można je stosować w instalacjach centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zarówno w układach grawitacyjnych jak i w obiegach wymuszonych tzw. pompowych. Przeznaczone są do ogrzewania budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz małych obiektów użyteczności publicznej takich jak: urzędy, pawilony handlowe, obiekty produkcyjne i inne.

10 000 zł

najniższa cena z

30 dni 9200 zł

SZTOKER BIO 8 kW > AUTOMATYCZNE KOTŁY NA PELLET

SZTOKER BIO 18 kW > AUTOMATYCZNE KOTŁY NA PELLET

SZTOKER BIO 24 kW > AUTOMATYCZNE KOTŁY NA PELLET

SZTOKER BIO 12 kW > AUTOMATYCZNE KOTŁY NA PELLET

KOTŁY NA PELET

AUTOMATYCZNE KOTŁY O MOCY 8 kW | 12 kW | 18 kW | 24 kW

 

SZTOKER BIO AUTOMATYCZNE KOTŁY NA PELLET 5 KALSY

 

 

Kocioł grzewczy na pelet drzewny spełniający restrykcyjne wymagania obowiązujących norm w zakresie sprawności cieplnej, emisji zanieczyszczeń oraz bezpieczeństwa użytkowania.

 

Wodny, stalowy, uniwersalny kocioł na pelet z automatycznym systemem podawania i rozpalania paliwa palnikiem QPell, zasobnikiem na pellet i automatyką spełniający wymagania 5 klasy normy PN-EN 303-5:2012 oraz ekoprojektu UE 2015/1189

 

Klasa energetyczna A+; 5 KLASA; Ecodesign; PM<5 mg/m3

 

VANGEL.PL to autoryzowany dostawca kotłów na pellet prowadzący sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kotłów c.o. marki SZTOKER BIO, sprawdzone i cieszące się zaufaniem klientów, poparte długoletnią gwarancją.

 

VANGEL.PL to doświadczenie i wiedza dostawcy oferującego optymalne rozwiązania, które zapewniają użytkownikom efektywną i bezpieczną wieloletnią pracę kotłów c.o.

 

VANGEL.PL działa w celu zapewnienia swoim klientom odpowiedniego komfortu i wygody zgodnie z ich oczekiwaniami.

 

Sprawdź możliwość dofinansowania zakupu kotła z programu Czyste Powietrze*

 

*Ważne! wszystkie kotły na pelet marki sztoker bio, są kotłami o podwyższonym standardzie kwalifikujące się do podwyższonego dofinansowania.

Zobacz katalog > SZTOKER BIO.PDF

więcej informacji > 793 291 987

Naturalne Ciepło Dla Domu

 

VANGEL.PL  Naturalny Opał  |  Kotły na biomasę

NIP: 588-164-10-19 telefon +48 666 564 373

mBank: PL 31 1140 2004 0000 3802 7696 0603

Skontaktuj się z nami

 

Infolinia  690 018 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

http://www.vangel.pl

wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, powiat wejherowski

Created by AVANDIS

 690 018 007

koszt połączeń wg  stawek operatora