Naturalne Ciepło Dla Domu

 

VANGEL.PL  Naturalny Opał  |  Kotły na biomasę

NIP: 588-164-10-19 telefon +48 666 564 373

mBank: PL 31 1140 2004 0000 3802 7696 0603

Skontaktuj się z nami

 

Infolinia  690 018 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

http://www.vangel.pl

wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, powiat wejherowski

Created by AVANDIS

Kim jesteśmy ?

 

 VANGEL.PL z siedzibą na Pomorzu jest dostawcą naturalnego opału oraz techniki grzewczej prowadząc działalność opartą na profesjonalnej dystrybucji wyłącznie markowych kotłów, urządzeń i materiałów techniki grzewczej oraz wysokogatunkowych groszków i pelletów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 

Wykorzystując potencjał handlowy firmy, zdobyte od ponad 10 lat doświadczenie w sprzedaży w tym bardzo dobrą znajomość zagadnień handlowych, licznych rozwiązań systemowych w zakresie profesjonalnej obsługi klientów indywidualnych i biznesowych, z powodzeniem spełniamy każdego dnia oczekiwania naszych klientów.

 

Dewizą firmy jest motto

 

 „Dla świata jesteście tylko Klientami, a dla nas jesteście całym Światem”

 

 VANGEL.PL oferuje dla wszystkich klientów ceniących i oczekujących najwyższej jakości surowca do wytworzenia ciepła w domowym zaciszu przy zachowaniu pełnej funkcjonalności w stosowaniu, prostoty w transporcie  i magazynowaniu w domu.

 

Wysoka jakość, która ma duże znaczenie dla Naszych klientów wymaga od Nas współpracy tylko z partnerami biznesowymi oferujący produkty i usługi na najwyższym poziomie, przez co w sposób profesjonalny i rzetelny możemy obsługiwać Naszych klientów instytucjonalnych, firmy oraz klientów indywidulanych.

 

Zapewniamy produkty o gwarantowanej jakości wykonane z surowców renomowanych kopalń, zakładów górniczych oraz zakładów biomasy. Zapewniamy dla naszych klientów kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży produktów i usług skierowana dla wymagających klientów indywidualnych i biznesowych.

 

 VANGEL.PL oferuje ponadto dla klientów dobór markowych kotłów najwyższej jakości, sprawdzone i cieszące się zaufaniem Klientów poparte stosowną gwarancją jakości.

 

Doświadczenie i wiedza o oferowanych kotłach i producentach pozwalają na proponowanie klientom odpowiednich i zgodnych ze swoimi wymaganiami kotłów w tym również wiele zamiennych rozwiązań spełniający wszelkie normy i gwarancje zapewniając jednocześnie realizację usług montażu wraz z partnerskimi firmami.

 

Dobra organizacja logistyki, pozwala na pewną i terminową dostawę. To wszystko ma duże znaczenie dla naszych Klientów, dlatego każdego dnia spełniamy ich wysokie wymagania.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na rynku jest dużo sprzedawców ale nieliczni są profesjonalnymi dystrybutorami opału godnym zaufania!

 

VANGEL.PL Naturalnie Najlepsze Ciepło

 690 018 007

koszt połączeń wg  stawek operatora