Naturalne Ciepło Dla Domu

 

VANGEL.PL  Naturalny Opał  |  Kotły na biomasę

NIP: 588-164-10-19 telefon +48 666 564 373

mBank: PL 31 1140 2004 0000 3802 7696 0603

Skontaktuj się z nami

 

Infolinia  690 018 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

http://www.vangel.pl

wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, powiat wejherowski

Created by AVANDIS

Informacje

666 564 373

SZTOKER BIO to stalowe kotły c.o. z automatycznym palnikiem z zapalarką przystosowany do spalania sprasowanej biomasy w postaci granulatu drzewnego - pelletu. Przeznaczony jest do wodnych instalacji centralnego ogrzewania zapewniając spalanie ze sprawnością przekraczająca 90 % potwierdzone odpowiednimi atestami i certyfikatami. SZTOKER BIO to kotły grzewcze przeznaczone do przygotowania ciepłej wody w układach centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 85℃. Można je stosować w instalacjach centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zarówno w układach grawitacyjnych jak i w obiegach wymuszonych tzw. pompowych. Przeznaczone są do ogrzewania budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz małych obiektów użyteczności publicznej takich jak: urzędy, pawilony handlowe, obiekty produkcyjne i inne.

 

Nowoczesne kotłownie na paliwo stałe – naturalne ciepło

 

Wiele osób staje przed dylematem, w jaki sposób ogrzać dom, biuro, magazyn czy inny budynek gospodarczy. Budując kotłownię trzeba wziąć bowiem pod uwagę kilka aspektów. Najważniejsze niezmiennie wciąż jednak pozostają koszt ogrzewania oraz komfort i wygoda obsługi instalacji grzewczej.
VANGEL.PL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze każdej kotłowni wyposażonej w kotły na paliwa stałe. Dlaczego właśnie na paliwa stałe? Bo to rozwiązanie ekonomiczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

VANGEL.PL dla swoich klientów przygotował ofertę w ramach jednej organizacji sprzedaży i dostaw wyposażenia dla kotłowni w nowoczesne kotły na pellet, ekogroszek oraz ich serwisowania w odpowiedniej jakości paliwo grzewcze zapewniając gwarancję jakości i niezawodności funkcjonowania kotłowni.
VANGEL.PL oferuje klientom nie tylko niezawodne i sprawdzone kotłownie do wytwarzania ciepła ale systematyczne dostawy wysokojakościowego paliwa tworząc tym samym unikatową na rynku usługę kompleksowej oferty skierowanej dla wszystkich klientów oczekujący spokoju i komfortu w zapewnieniu sobie ciepła w domu i firmie.

 

Kotłownia na paliwa stałe na miarę XXI wieku

 

Problem ogrzewania można rozwiązać na kilka sposobów, decydując się na zainstalowanie kotłowni na różne rodzaje paliwa. Można więc wybrać ogrzewanie elektryczne, kotły na olej opałowy, piece gazowe albo kotły na paliwa stałe (np. ekogroszek czy pellet). Myśląc o budowie kotłowni nie warto patrzeć tylko na cenę urządzeń i decydować się na najtańsze rozwiązanie, gdyż w perspektywie czasu to po prostu się nie opłaca a przecież wykonana kotłownia ma służyć nierzadko nawet przez kilkadziesiąt lat. Dlatego ta decyzja jest bardzo ważna – każdemu przecież zależy, aby mieć w budynku ciepło, nie ponosić z tego tytułu zbyt dużych kosztów, a także aby obsługa urządzenia oraz sterowania temperaturą były jak najprostsze i wymagające jak najmniej czasu i wysiłku. Kotłownie kontenerowe  z automatycznymi kotłami na paliwa stałe łączą te wszystkie cechy.
VANGEL.PL oferujemy do sprzedaży kotły SZTOKER BIO sprawdzone i cieszące się zaufaniem Klientów poparte długoletnią gwarancją. Szczególnie ważne jest doświadczenie i wiedza producenta kotła oferującego nowoczesne rozwiązania spełniające wszelkie normy i gwarancje, która pozwali na efektywną i bezpieczną wieloletnią eksploatację kotła. Szczególnie ważne jest zapewnienie klientom odpowiedniego komfortu i wygody zgodnie z ich wymaganiami.


Łatwa obsługa, komfort użytkowania, niskie rachunki

 

Wiele osób obawia się kotłów na paliwa stałe, ponieważ uważają oni, że takie urządzenia potrzebują stałego nadzoru oraz poświęcania dużej ilości czasu na codzienną obsługę. Nic bardziej mylnego. Chodzenie do kotłowni po kilka razy dziennie, aby dorzucić węgla do pieca, należy już od wielu lat do przeszłości.

Obsługa nowoczesnych kotłowni na paliwo stałe jest bardzo mało pracochłonna i zajmuje bardzo niewiele czasu. Zazwyczaj wystarczy poświęcić ok. 12-30 minut na... tydzień! Uzupełnienie zasobnika w paliwo to dosłownie chwila, jedyną drobną niedogodnością jest konieczność wygarnięcia resztek spalonego paliwa, ale to również nie jest czasochłonne bo wystarczy wsypać popiół do pojemnika na odpady.

Całą resztą zajmuje się już automatyczny system, który (korzystając z rozmaitych zainstalowanych czujników) optymalizuje i kontroluje cały proces spalania paliwa i zamiany w energię cieplną. Tak więc dodawanie odpowiedniej ilości paliwa, odpowiednie jego spalanie, utrzymywanie temperatury na ustawionym przez użytkownika poziomie – tym wszystkim nie musi zajmować się człowiek. To daje bardzo duży komfort i łatwość obsługi kotłowni na paliwo stałe łącząc tradycyjne spalanie węgla lub pelletu (najbardziej powszechnego dostepne żródła energii) z nowoczesnością.

 690 018 007

koszt połączeń wg  stawek operatora