Szybki kontakt >        e-mail: biuro@vangel.pl

 

  1. pl

 

 69 00 18 007

      koszt połączeń wg  stawek operatora

 

 

NOWOCZESNE KOTŁOWNIE NA PALIWA STAŁE – TANIO I KOMFORTOWO

Wiele osób staje przed dylematem, w jaki sposób ogrzać dom, biuro, magazyn czy inny budynek gospodarczy. Budując kotłownię trzeba wziąć bowiem pod uwagę kilka aspektów. Najważniejsze niezmiennie wciąż jednak pozostają koszt ogrzewania oraz komfort i wygoda obsługi instalacji grzewczej.
VANGEL.PL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze każdej kotłowni wyposażonej w kotły na paliwa stałe. Dlaczego właśnie na paliwa stałe? Bo obecnie to najtańsze i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu rozwiązanie. VANGEL.PL dla swoich klientów przygotował ofertę w ramach jednej organizacji w zakresie sprzedaży i dostaw wyposażenia kotłowni w nowoczesne kotły na ekogroszek, węgiel i innowacyjne kotły na pellet oraz ich serwisowania w odpowiedniej jakości paliwo grzewcze zapewniając gwarancję jakości i niezawodności funkcjonowania kotłowni.
VANGEL.PL oferuje klientom nie tylko niezawodne i sprawdzone kotłownie kontenerowe do wytwarzania ciepła ale systematyczne dostawy wysokjakościowego paliwa tworząc tym samym unikatową na rynku usługę kompleksowej oferty skierowanej dla wszystkich klientów oczekujący spokoju i komfortu w zapewnieniu sobie ciepła w domu i firmie.

 

Kotłownia na paliwa stałe na miarę XXI wieku

Problem ogrzewania można rozwiązać na kilka sposobów, decydując się na zainstalowanie kotłowni na różne rodzaje paliwa. Można więc wybrać ogrzewanie elektryczne, kotły na olej opałowy, piece gazowe albo kotły na paliwa stałe (np. ekogroszek czy pellet). Myśląc o budowie kotłowni nie warto patrzeć tylko na cenę urządzeń i decydować się na najtańsze rozwiązanie, gdyż w perspektywie czasu to po prostu się nie opłaca a przecież wykonana kotłownia ma służyć nierzadko nawet przez kilkadziesiąt lat. Dlatego ta decyzja jest bardzo ważna – każdemu przecież zależy, aby mieć w budynku ciepło, nie ponosić z tego tytułu zbyt dużych kosztów, a także aby obsługa urządzenia oraz sterowania temperaturą były jak najprostsze i wymagające jak najmniej czasu i wysiłku. Kotłownie kontenerowe  z automatycznymi kotłami na paliwa stałe łączą te wszystkie cechy.
VANGEL.PL oferujemy do sprzedaży innowacyjne kotły najwyższej jakości HEIZTECHNIK, KOŁTON, DEFRO, SZTOKER, FUWI, KOTŁOSTAL sprawdzone i cieszące się zaufaniem Klientów poparte długoletnią gwarancją. Szczególnie ważne jest doświadczenie i wiedza producenta kotła oferującego nowoczesne rozwiązania spełniające wszelkie normy i gwarancje, która pozwali na efektywną i bezpieczną wieloletnią ekspoloatację kotła. Szczególnnie ważne jest zapenienie klientom odpowiedniego komfortu i  wygody zgodnie z ich wymaganiami.


Łatwa obsługa, komfort użytkowania, niskie rachunki

Wiele osób obawia się kotłów na paliwa stałe, ponieważ uważają oni, że takie urządzenia potrzebują stałego nadzoru oraz poświęcania dużej ilości czasu na codzienną obsługę. Nic bardziej mylnego. Chodzenie do kotłowni po kilka razy dziennie, aby dorzucić węgla do pieca, należy już od wielu lat do przeszłości. Obsługa nowoczesnych kotłowni na paliwo stałe jest bardzo mało pracochłonna i zajmuje bardzo niewiele czasu. Zazwyczaj wystarczy poświęcić ok. 12-30 minut na... tydzień! Uzupełnienie zasobnika w paliwo to dosłownie chwila, jedyną drobną niedogodnością jest konieczność wygarnięcia resztek spalonego paliwa, ale to również nie jest czasochłonne bo wystarczy wsypać popiół do pojemnika na odpady. Całą resztą zajmuje się już automatyczny system, który (korzystając z rozmaitych zainstalowanych czujników) optymalizuje i kontroluje cały proces spalania paliwa i zamiany w energię cieplną. Tak więc dodawanie odpowiedniej ilości paliwa, odpowiednie jego spalanie, utrzymywanie temperatury na ustawionym przez użytkownika poziomie – tym wszystkim nie musi zajmować się człowiek. To daje bardzo duży komfort i łatwość obsługi kotłowni na palwio stałe łącząc tradycyjne spalanie węgla lub pelletu (najbardziej powszechnego dostepne żródła energii) z nowoczesnością.

Na rynku jest wiele firm, zajmujących się sprzedażą i montażem kotłów grzewczych. Czym więc kierować się zamawiając takie urządzenia? Warto zwrócić uwagę na parę dodatkowych czynników, aby w przypadku jakiejś awarii czy konieczności serwisowania kotłowni nie zostać w środku zimy przez kilka dni w nieogrzanym domu. VANGEL.PL zapewnia wraz z partnerskimi firmami sprawną usługę montażu kotłów co oraz całych instalacji grzewczych w domu i firmie oraz dostawy odpowiedniej jakości markowych ekogroszków i peletu do zainstalowanych kotłów. VANGEL.PL oferuje kompleksową obsługę dla swoich kontrahentów. Ponieważ klienci cenią sobie komfort i wygodę a nasza firma w pełni rozumie to i pomaga na każdym kroku w podejmowaniu decyzji swoich kontrahentów tj.od wyboru koncepcji, doboru konkretnych urządzeń, sparwnej dostawy i sprzedaży, serwisowania. Jednocześnie zapewniamy dla wygodny na życzenie kontrahentów montażu instalacji wraz z osprzętem a następnie serwis i co jest naszą domeną stałe dostawy wysokiej jakości paliwa grzewczego - wysokokalorycznego ekogroszku i naturalnego pelletu drzewnego. Oprócz tego w przypadku ewentualnej awarii (na szczęście zdarzają się one niezmiernie rzadko, ponieważ sprzedajemy i montujemy urządzenia bardzo wysokiej jakości znanych i sprawdzonych producentów) klient zawsze może zadzwonić do specjalistów pracujących w naszej firmie i uzyskać natychmiastową pomoc. VANGEL.PL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze każdej kotłowni wyposażonej w...

Informacje

66 65 64 373

EKOGROSZEK WYSOKO KALORYCZNY

/>

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

ttp://www.vanhttp://www.vanandrzej.wandtke@vandis.com.pldis.pldis.plpolski wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, wejherowo, pomorskie

Created by VANDIS Trading

Skontaktuj się z nami

infolinia  69 00 18 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 ul. Wejherowska 2A 

84-217 Szemud | POLSKA 

www.vangel.pl

Naturalnie Najlepsze Ciepło

 

VANGEL.PL | Dystrybutor Naturalnego Opału i Kotłów

NIP: 588-128-67-65

mBank: PL71 1140 2017 0000 4402 1291 1041