Szybki kontakt >        e-mail: biuro@vangel.pl

 

  1. pl

 

 69 00 18 007

      koszt połączeń wg  stawek operatora

 

VANRED ekogroszek Q 27 MJ

EKOGROSZEK WYSOKOKALORYCZNY | TYP WĘGLA 31.2 | NISKOPOPIOŁOWY [Ar] < 4 % | NIESPIEKALNY Ri 0-3 | SUPER CENA!!!
VANRED ekogroszek to wysokiej jakości wysokoenergetyczne paliwo do kotłów retortowych, rynnowych, tłokowych i szufladowych produkowane z wysokogatunkowego węgla kamiennego pochodzenia naturalnego z kopalnI głębinowych. Dzięki stałej kontroli jakości produkcji uzyskujemy produkt o powtarzalnych parametrach, spełniający oczekiwania wymagających użytkowników kotłów z automatycznym podajnikiem. Pakowany na zlecenie w zakałdzie przeróbki węgla na nowoczesnej w pełni automatycznej linii sortująco-pakującej w specjalnie  mocne worki foliowe o wadze 25 kg i układane na paletach bezzwrotnych po 1000 kg. Polecany do kotłów na ekogroszek z automatycznym podajnikiem paliwa !

VANRED ekogroszek powstaje z wyselekcjonowanych węgli o bardzo dobrych parametrach i ścisle określonej granulacji pozyskany z pokładów  kopalnii głębinowych. Charakteryzuje się stabilnym i ekonomicznym spalaniem, zapewniając przy tym wysoką sprawność wytwarzania ciepła. Wysoka jakość pozwala na stosowanie tego paliwa w kotłach spełniających wszelkie wymagania ekologiczne. Dzięki dbałości o jakość paliwo przy zachowaniu konkurencyjnej ceny cechuje się dynamicznie rosnącą popularnością wśród odbiorców krajowych.

 

GRANULACJA 5-25 mm
CIEPŁO SPALANIA

27-28 MJ/kg

WARTOŚĆ OPAŁOWA 26-27 MJ/kg
ZAWRTOŚĆ POPIÓŁ 3,0-4,0 %
ZAWARTOŚĆ SIARKI 0,4-0,5 %
SPIEKALNOŚĆ 0-3
OPAKOWANIE worek foliowy 25 kg
WAGA PALETY 1 000 kg

 

WARTOŚĆ OPAŁOWA
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU

ZAWARTOŚĆ SIARKI
WILGOTNOŚĆ
SPIEKLANOŚĆ
JAKOŚĆ OPAKOWANIA
CENA / JAKOŚĆ
OCENA OGÓLNA 5,00

 

GWARANCJA NATURALNEGO WYBORU

..... ZAPYTAJ O CENĘ .....


  zadzwoń +48 666 564 373  

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

ttp://www.vanhttp://www.vanandrzej.wandtke@vandis.com.pldis.pldis.plpolski wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, wejherowo, pomorskie

Created by VANDIS Trading

Skontaktuj się z nami

infolinia  69 00 18 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 ul. Wejherowska 2A 

84-217 Szemud | POLSKA 

www.vangel.pl

Naturalnie Najlepsze Ciepło

 

VANGEL.PL | Dystrybutor Naturalnego Opału i Kotłów

NIP: 588-128-67-65

mBank: PL71 1140 2017 0000 4402 1291 1041