Naturalne Ciepło Dla Domu

 

VANGEL.PL  Naturalny Opał  |  Kotły na biomasę

NIP: 588-164-10-19 telefon +48 666 564 373

mBank: PL 31 1140 2004 0000 3802 7696 0603

Skontaktuj się z nami

 

Infolinia  690 018 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

http://www.vangel.pl

wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, powiat wejherowski

Created by AVANDIS

PELLETON pellet Q18 MJ

1495 zł brutto

Cena 1 palety [65 worków x 15 kg)

 

Certyfikowany Pelleton to granulat drzewny jako wysokiej jakości ekologiczne paliwo produkowane wyłącznie z wiór i trocin drewna iglastego (sosna) powstających w zakładzie po obróbce drewna. Granulat ten stanowi ekologiczną i ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania granulatu w zakładzie poprzez transport, rozładunek, sprzedaż uzyskuje się produkt najwyższej jakości, spełniający oczekiwania wymagających użytkowników kotłów z automatycznym podawaniem do kotłów na biomasę oraz kotłów c.o.

Pelleton o średnicy fi 6 mm jest pakowany w wygodne, mocne i czyste worki foliowe o masie 15 kg na palety 975 kg /65 worków/ wysokogatunkowego produktu specjalnie zabezpieczonego przed wilgocią dodatkowo folią.

 

Dlaczego Certyfikowany Pelleton A1 DIN+?

Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w produkcji pelletu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, starannie wyprodukowano pellet do celów grzewczych. Pelety zapewniają wysoki komfort i korzystnie zastępują olej opałowy, gaz, węgiel, energię elektryczną.
Produkowane wyłącznie z wiórów i trocin z drzew iglastych (sosna), bez żadnych dodatków. Pod wysokim ciśnieniem zostają sprasowane na granulat – pelety. Opał ten o wysokiej jakości, czysty i bez CO2, spala się w piecach pozostawiając bardzo mało popiołu i zanieczysz­czeń, co zapewnia optymalny efekt spalania.

 

Zalety pelletu to:

  • Brak zanieczyszczeń bez dodatków dzięki temu układ spalający paliwo w Twoim kotle działa bezawaryjnie i nie wydziela trujących spalin.

  • Granulacja 6 mm  pozwala na stosowaniu w dowolnym typie kotła bez zawieszania się w układzie transportującym i na w palniku. Dzięki temu proces spalania w Twoim kotle przebiega bez zakłóceń i wygaszeń płomienia.

  • Wysoka wartość opałowa pelletu 18 000 Kj/kg  poprawia efektywność spalania w Twoim kotle.

  • Niska zawartość popiołu ( max. 0,4 % ) ogranicza koszty utylizacji 

  • Śladowa zawartość siarki (max. 0,02%) ogranicza powstawanie związku siarki. Dlatego też stosując pellet wpływasz na ograniczenie zatrucia środowiska i przedłużasz żywotność swojego kotła i instalacji kominowej.

  • Czyste, wygodne i praktyczne opakowanie - komfort obsługi.

  • Długoletnia bezawaryjna praca pieca – pod warunkiem stosowania pelletu, wykonywania przeglądów i regulacji zgodnie z zaleceniami producenta. 

 

VANGEL.PL zapewnia swoim klientom dystrybucję naturalnego i ekologicznego paliwa w postaci jasnego  bez domieszek granulatu drzewnego wytwarzanego z trocin drzew iglastych. Do produkcji pelletu wykorzystuje się tylko powtarzalny i wysokiej jakości surowiec z obróbki naturalnego drewna sosnowego oraz nowoczesne linie technologiczne produkcyjne pozwalając uzyskać wysokiej jakości gotowy produkt.

GRANULACJA 6 mm
CIEPŁO SPALANIA

19,6 MJ/kg

WARTOŚĆ OPAŁOWA 18,0 MJ/kg
ZAWRTOŚĆ POPIÓŁ 0,4 %
ZAWARTOŚĆ SIARKI 0,01 %
OPAKOWANIE worek foliowy 15 kg
WAGA PALETY 975 kg

 

WARTOŚĆ OPAŁOWA
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU

ZAWARTOŚĆ SIARKI
WILGOTNOŚĆ
SPIEKLANOŚĆ
JAKOŚĆ OPAKOWANIA
CENA / JAKOŚĆ
OCENA OGÓLNA 4,85

 

08 maja 2015

 690 018 007

koszt połączeń wg  stawek operatora