1. pl

 690 018 007

      koszt połączeń wg  stawek operatora

 

28 kwietnia 2015
SKARBEK ekogroszek Q29 MJ - kopalnia Bobrek

POLSKI WĘGIEL WYSOKOKALORYCZNY | KLASA WĘGLA 32.1 | NISKOPOPIOŁOWY | KOPALNIA KWK BOBREK

Ekogroszek SKARBEK powstaje z wyselekcjonowanych węgli wydobywanych z polskich kopalni Węglokoks Kraj o najlepszych parametrach spalania.  SKARBEK ekogroszek to produkt przeznaczony głównie do spalania w kotłach z automatycznymi paleniskami retortowymi i rusztowymi oraz we wszystkich kotłach rusztowych komorowych górnego.  SKARBEK ekogroszek to linia produktowa ekogroszków WĘGLOKOKS KRAJ. Wysoka jakość pozwala na stosowanie tego paliwa w kotłach spełniających wszelkie wymagania ekologiczne. Charakteryzuje się stabilnym i ekonomicznym spalaniem, zapewniając przy tym wysoką sprawność wytwarzania ciepła. Zaletą ekogroszku Skarbek jest to iż, charakteryzuje się on stabilnym spalaniem, niską emisją zanieczyszczeń i wysoką sprawnością spalania. Wymienione cechy gwarantowane są przez odpowiednie certyfikaty, na które powinien zwrócić uwagę nabywca paliwa węglowego. Certyfikaty wydawane są przez specjalistyczne laboratoria akredytowane zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2001. Węgiel ten został przebadany przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Wyniki badań pozwoliły mu uzyskać świadectwo na znak bezpieczeństwa ekologicznego.

Ekogroszek Skarbek wydobywany jest w dwóch naszych kopalniach: KWK Piekary w Piekarach Śl. i KWK Bobrek w Bytomiu. Produkowany w nich węgiel różni się nieznacznie parametrami jakościowymi. EKOGROSZEK SKARBEK to dużo ciepła z niewielkiej ilości węgla. Sprawdzony przez markowych producentów kotłów z podajnikiem.

GRANULACJA 8-25 mm
CIEPŁO SPALANIA

30-32 MJ/kg

WARTOŚĆ OPAŁOWA 28,5-29,5 MJ/kg
ZAWRTOŚĆ POPIÓŁ 3,0-5,0 %
ZAWARTOŚĆ SIARKI 0,4-0,6 %
SPIEKALNOŚĆ 0-20
OPAKOWANIE worek foliowy 25 kg
WAGA PALETY 800 kg

 

WARTOŚĆ OPAŁOWA
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU

ZAWARTOŚĆ SIARKI
WILGOTNOŚĆ
SPIEKLANOŚĆ
JAKOŚĆ OPAKOWANIA
CENA / JAKOŚĆ
OCENA OGÓLNA 4,28

 

GWARANCJA NATURALNEGO WYBORU

..... ZAPYTAJ O CENĘ .....


  zadzwoń +48 666 564 373  

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

ttp://www.vanhttp://www.vanandrzej.wandtke@vandis.com.pldis.pldis.plpolski wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, wejherowo, pomorskie

Created by VANDIS Trading

Skontaktuj się z nami

infolinia  69 00 18 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 ul. Wejherowska 2A 

84-217 Szemud | POLSKA 

www.vangel.pl

Naturalnie Najlepsze Ciepło

 

VANGEL.PL | Dystrybutor Naturalnego Opału i Kotłów

NIP: 588-128-67-65

mBank: PL71 1140 2017 0000 4402 1291 1041