Szybki kontakt >        e-mail: biuro@vangel.pl

 

  1. pl

 

 69 00 18 007

      koszt połączeń wg  stawek operatora

 

PELLET EKOFINNES Q18 MJ

VANGEL.PL zapewnia swoim klientom dystrybucję naturalnego i ekologicznego paliwa w postaci jasnego  bez domieszek granulatu drzewnego EKOFINNES Pellets wytwarzanego z trocin drzew iglastych (SOSNA). Lokalizacja zakładu produkcyjnego pelletu jest z terenu województwa Pomorskiego. Do produkcji pelletu wykorzystuje się tylko powtarzalny i wysokiej jakości surowiec z obróbki naturlanego drewna sosnowego oraz nowoczesne linie technologiczne produkcyjne pozwalając uzyskać wysokiej jakości gotowy produkt.

 

EKOFINNES pellets jasny to wysokiej jakości ekologiczne paliwo produkowan wyłącznie z wiór i trocin drewna iglastego (sosna) powstających w zakładzie po obróbce drewna. Granulat ten stanowi ekologiczną i ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania granulatu w zakładzie poprzez transport, rozładunek, sprzedaż uzyskuje się produkt najwyższej jakości, spełniający oczekiwania wymagających użytkowników kotłów z automatycznym podawaniem do kotłów na pellety oraz kotłów z podajnikiem slimakowym.

 EKOFINNES pellets jasny jest pakowany w wygodne, mocne i czyste worki foliowe o masie 15 kg.
Opakowanie pellet o średnicy fi 6 mm to:
-> paleta 975 kg - 65 worków / 15 kg wysokogatunkowego produktu specjalnie zabezpieczona przed wilgocią dodatkwo folią strech.

 

Dlaczego EKOFINNES pellets?

Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w produkcji pelletu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, starannie wyprodukowano pellet do celów grzewczych. Pelety zapewniają wysoki komfort i korzystnie zastępują olej opałowy, gaz, węgiel, energię elektryczną.
Produkowane wyłącznie z wiórów i trocin z drzew iglastych (sosna), bez żadnych dodatków. Pod wysokim ciśnieniem zostają sprasowane na granulat – pelety. Opał ten o wysokiej jakości, czysty i bez CO2, spala się w piecach pozostawiając bardzo mało popiołu i zanieczysz­czeń, co zapewnia optymalny efekt spalania.

 

Zalety pelletu EKOFINNES to:

  • Brak zanieczyszczeń bez dodatków dzięki temu układ spalający paliwo w Twoim kotle działa bezawaryjnie i nie wydziela trujących spalin.

  • Granulacja 6 mm  pozwala na stosowaniu w dowolnym typie kotła bez zawieszania się w układzie transportującym i na w palniku. Dzięki temu proces spalania w Twoim kotle przebiega bez zakłóceń i wygaszeń płomienia.

  • Wysoka wartość opałowa pelletu 18 000 Kj/kg  poprawia efektywność spalania w Twoim kotle.

  • Niska zawartość popiołu ( max. 0,4 % ) ogranicza koszty utylizacji 

  • Śladowa zawartość siarki (max. 0,02%) ogranicza powstawanie związku siarki. Dlatego też stosując pellet wpływasz na ograniczenie zatrucia środowiska i przedłużasz żywotność swojego kotła i instalacji kominowej.

  • Czyste, wygodne i praktyczne opakowanie - komfort obsługi.

  • Długoletnia bezawaryjna praca pieca – pod warunkiem stosowania pelletu, wykonywania przeglądów i regulacji zgodnie z zaleceniami producenta. 

  • Bardzo dobra relacja ceny do jakości.

GRANULACJA 6 mm
CIEPŁO SPALANIA

19,6 MJ/kg

WARTOŚĆ OPAŁOWA 18,0 MJ/kg
ZAWRTOŚĆ POPIÓŁ 0,4 %
ZAWARTOŚĆ SIARKI 0,01 %
WĘGIEL 51 %
OPAKOWANIE worek foliowy 15 kg
WAGA PALETY 975 kg

 

WARTOŚĆ OPAŁOWA
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU

ZAWARTOŚĆ SIARKI
WILGOTNOŚĆ
SPIEKLANOŚĆ
JAKOŚĆ OPAKOWANIA
CENA / JAKOŚĆ
OCENA OGÓLNA 4,85

 

GWARANCJA NATURALNEGO WYBORU

..... ZAPYTAJ O CENĘ .....


  zadzwoń +48 666 564 373  

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

ttp://www.vanhttp://www.vanandrzej.wandtke@vandis.com.pldis.pldis.plpolski wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, wejherowo, pomorskie

Created by VANDIS Trading

Skontaktuj się z nami

infolinia  69 00 18 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 ul. Wejherowska 2A 

84-217 Szemud | POLSKA 

www.vangel.pl

Naturalnie Najlepsze Ciepło

 

VANGEL.PL | Dystrybutor Naturalnego Opału i Kotłów

NIP: 588-128-67-65

mBank: PL71 1140 2017 0000 4402 1291 1041