Szybki kontakt >        e-mail: biuro@vangel.pl

 

  1. pl

 

 69 00 18 007

      koszt połączeń wg  stawek operatora

 

Kim jesteśmy ?

 

 VANGEL.PL z siedzibą na Pomorzu jest dystrybutorem naturalnego opału oraz techniki grzewczej prowadząc działalność opartą na profesjonalnej dystrybucji wyłącznie markowych kotłów, urządzeń i materiałów techniki grzewczej oraz wysokogatunkowych ekogroszków i pelletów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wykorzystując potencjał handlowy firmy, zdobyte od ponad 15 lat bogate i różnorodne doświadczenie w sprzedaży w tym bardzo dobrą znajomość zagadnień handlowych, licznych rozwiązań systemowych w zakresie profesjonalnej obsługi klientów indywidualnych i biznesowych, umożliwia z powodzeniem spełnianie każdego dnia wysokich oczekiwań obecnych i przyszłych klientów. Dewizą firmy jest motto

 

 „Dla świata jesteście tylko Klientami, a dla nas jesteście całym Światem”

 

 VANGEL.PL oferuje dla wszystkich klientów ceniących i oczekujacych najwyższej jakości surowca do wytworzenia ciepła w domowym zaciszu przy zachowaniu pełnej funkcjonalności w stosowaniu, prostoty w transporcie  i magazynowaniu w domu. Wysoka jakość, która ma duże znaczenie dla Naszych klientów wymaga od Nas współpracy tylko z partnerami biznesowymi oferujący produkty i usługi na najwyższym poziomie, przez co w sposób profesjonalny i rzetelny możemy obsługiwać Naszych klientów instytucjonalnych, firmy oraz klientów indywidulanych. Zapewniamy produkty o gwarantowanej jakości wykonane z surowców renomowanych kopalń, zakładów górniczych oraz zakładów biomasy. Zapewniamy dla naszych klientów kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży produktów i usług skierowana dla wymagających klientów indywidualnych i biznesowych.

 

 VANGEL.PL oferuje ponadto dla klientów dobór markowych kotłów najwyższej jakości, sprawdzone i cieszące się zaufaniem Klientów poparte stosowną gwarancją jakości. Doświadczenie i wiedza o oferowanych kotłach i producentach pozwalają na proponowanie klientom odpowiednich i zgodnych ze swoimi wymaganiami kotłów w tym również wiele zamiennych rozwiązań spełniający wszelkie normy i gwarancje zapewniając jednocześnie realizację usług montażu wraz z partnerskimi firmami. Dobra organizacja logistyki, pozwala na pewną i terminową dostawę. To wszystko ma duże znaczenie dla naszych Klientów, dlatego każdego dnia spełniamy ich wysokie wymagania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na rynku jest dużo sprzedawców ale nieliczni są profesjonalnymi dystrybutorami opału godnym zaufania !

 

 

Zespół Sprzedaży

 

VANGEL.PL Naturalnie Najlepsze Ciepło

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

ttp://www.vanhttp://www.vanandrzej.wandtke@vandis.com.pldis.pldis.plpolski wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, wejherowo, pomorskie

Created by VANDIS Trading

Skontaktuj się z nami

infolinia  69 00 18 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 ul. Wejherowska 2A 

84-217 Szemud | POLSKA 

www.vangel.pl

Naturalnie Najlepsze Ciepło

 

VANGEL.PL | Dystrybutor Naturalnego Opału i Kotłów

NIP: 588-128-67-65

mBank: PL71 1140 2017 0000 4402 1291 1041