CENA PROMOCYJNA


3 palety / 3000 kg

2547 zł .... 859 zł*/tona

* koszt transportu do uzgodnienia

GWARANCJA NATURALNEGO WYBORU

..... ZAPYTAJ O CENĘ .....


  zadzwoń +48 666 564 373  

WARTOŚĆ OPAŁOWA
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU

ZAWARTOŚĆ SIARKI
WILGOTNOŚĆ
SPIEKALNOŚĆ
JAKOŚĆ OPAKOWANIA
CENA / JAKOŚĆ
OCENA OGÓLNA 4,28

 

GRANULACJA 5-25 mm
CIEPŁO SPALANIA

26-27 MJ/kg

WARTOŚĆ OPAŁOWA 24-25 MJ/kg
ZAWRTOŚĆ POPIÓŁ 5,0-7,0 %
ZAWARTOŚĆ SIARKI 0,4-0,5 %
SPIEKALNOŚĆ 0-3
OPAKOWANIE worek foliowy 25 kg
WAGA PALETY 1000 kg

 

WĘGIEL WYSOKOENERGETYCZNY | TYP WĘGLA 31.1 | NIESPIEKALNY  |  PROMOCJA 

Ekogroszek EKOBRAN to dobrej jakości ekogroszek produkowany z płukanego węgla kamiennego pochodzenia naturalnego pakowany w worki 25 kg na paletach bezzwrotnych po 1000 kg. Dostawa bezpośrednio od dystrybutora pod drzwi odbiorcy samochodami samowyładowczymi. Również z powodzeniem może być stosowany we wszystkich kotłach komorowych dolnego i górnego spalania. Gwarantowana stała jakość - polecany przez producentów kotłów z automatycznym podajnikiem paliwa ! EKOGROSZEK EKOBRAN jest zalecany przez producenta kotłów marki HEITZ.

EKOBRAN jest wysokiej jakości paliwem do kotłów retortowych, produkowanym z wyselekcjonowanego płukanego węgla pochodzenia naturalnego z kopalni węgla kamiennego. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania surowca w kopalni poprzez transport, rozładunek, produkcję uzyskuje się produkt najwyższej jakości, spełniający oczekiwania wymagających wszystkich użytkowników kotłów z automatycznym podajnikiem wszelkiego rodzaju.

Każda partia towaru jest kontrolowana w akredytowanym laboratorium Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach oraz SGS, Gdynia (analiza sitowa). Raport Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.

EKOBRAN powstaje w wyniku kruszenia wysokogatunkowego węgla kamiennego, który wcześniej został poddany procesowi płukania. Jest to metoda eliminacji zanieczyszczeń (głównie w postaci kamienia) polegająca na umieszczaniu wydobytego węgla w roztworze (o odpowiednio dobranej gęstości), w którym węgiel utrzymuje się na powierzchni, a kamień i inne zanieczyszczenia opadają na dno. Dzięki temu ekogroszek EKOBRAN to węgiel pozbawiony kamienia, który jest najczęstszą przyczyną awarii układu transportującego paliwo w kotle. Produkcja i magazynowanie ekogroszku EKOBRAN prowadzi się w specjalnych przygotowanych halach. Dlatego bez względu na panujące warunki meteorologiczne do minimum ogranicza się zawartość wody (wilgoci) w ekogroszku EKOBRAN.

Zalety ekogroszku EKOBRAN to:

  • Brak zanieczyszczeń (kamienia) dzięki temu układ transportujący paliwo w Twoim kotle działa bezawaryjnie.

  • Niska spiekalność EKOBRANU (liczba Rogi 0 - 3) zapobiega gromadzeniu się na palniku spieczonych popiołów i niedopalonego paliwa. Dzięki temu proces spalania w Twoim kotle przebiega bez zakłóceń i wygaszeń płomienia.

  • Wysoka temperatura mięknienia popiołów EKOBRANU (powyżej 1200°C) poprawia efektywność spalania w Twoim kotle.

  • Niska zawartość siarki EKOBRANU (max. 0,5%) ogranicza powstawanie związku siarki, które po połączeniu z parą wodną tworzą kwas siarkowy. Dlatego też stosując EKOBRAN wpływasz na ograniczenie zatrucia środowiska i przedłużasz żywotność swojego kotła i instalacji kominowej.

  • Czyste, wygodne i praktyczne opakowanie - komfort obsługi.

  • Długoletnia bezawaryjna praca pieca – pod warunkiem stosowania EKOBRANU, wykonywania przeglądów i regulacji zgodnie z zaleceniami producenta.

  • Optymalne, dobrze zbalansowane parametry spalania w piecach retortowych.

  • Bardzo dobra relacja ceny do jakości.

EKOBRAN ekogroszek Q25 MJ

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

ttp://www.vanhttp://www.vanandrzej.wandtke@vandis.com.pldis.pldis.plpolski wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, wejherowo, pomorskie

Created by VANDIS Trading

Skontaktuj się z nami

infolinia  69 00 18 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 ul. Wejherowska 2A 

84-217 Szemud | POLSKA 

www.vangel.pl

Naturalnie Najlepsze Ciepło

 

VANGEL.PL | Dystrybutor Naturalnego Opału i Kotłów

NIP: 588-128-67-65

mBank: PL71 1140 2017 0000 4402 1291 1041

Szybki kontakt >        e-mail: biuro@vangel.pl

 

  1. pl

 

 69 00 18 007

      koszt połączeń wg  stawek operatora