Szybki kontakt >        e-mail: biuro@vangel.pl

 

  1. pl

 

 69 00 18 007

      koszt połączeń wg  stawek operatora

 

Na rynku jest wiele firm, zajmujących się sprzedażą i montażem kotłów grzewczych. Czym więc kierować się zamawiając takie urządzenia? Warto zwrócić uwagę na parę dodatkowych czynników, aby w przypadku jakiejś awarii czy konieczności serwisowania kotłowni nie zostać w środku zimy przez kilka dni w nieogrzanym domu.
VANGEL.PL zapewnia wraz z partnerskimi firmami sprawną usługę montażu kotłów co oraz całych instalacji grzewczych w domu i firmie oraz dostawy odpowiedniej jakości markowych ekogroszków i peletu do zainstalowanych kotłów.

VANGEL.PL oferuje kompleksową obsługę dla swoich kontrahentów. Ponieważ klienci cenią sobie komfort i wygodę a nasza firma w pełni rozumie to i pomaga na każdym kroku w podejmowaniu decyzji swoich kontrahentów tj.od wyboru koncepcji, doboru konkretnych urządzeń, sparwnej dostawy i sprzedaży, serwisowania. Jednocześnie zapewniamy dla wygodny na życzenie kontrahentów montażu instalacji wraz z osprzętem a następnie serwis i co jest naszą domeną stałe dostawy wysokiej jakości paliwa grzewczego - wysokokalorycznego ekogroszku i naturalnego pelletu drzewnego. Oprócz tego w przypadku ewentualnej awarii (na szczęście zdarzają się one niezmiernie rzadko, ponieważ sprzedajemy i montujemy urządzenia bardzo wysokiej jakości znanych i sprawdzonych producentów) klient zawsze może zadzwonić do specjalistów pracujących w naszej firmie i uzyskać natychmiastową pomoc.

VANGEL.PL specjalizuje się w kompleksowej obsłudze każdej kotłowni wyposażonej w kotły na paliwa stałe. Dlaczego właśnie na paliwa stałe? Bo obecnie to najtańsze i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu rozwiązanie.

VANGEL.PL dla swoich klientów przygotował ofertę w ramach jednej organizacji w zakresie sprzedaży i dostaw wyposażenia kotłowni w nowoczesne kotły na ekogroszek, węgiel i innowacyjne kotły na pellet oraz ich serwisowania w odpowiedniej jakości paliwo grzewcze zapewniając gwarancję jakości i niezawodności funkcjonowania kotłowni.
VANGEL.PL oferuje klientom nie tylko niezawodne i sprawdzone kotły do wytwarzania ciepła ale systematyczne dostawy wysokjakościowego paliwa tworząc tym samym unikatową na rynku usługę kompleksowej oferty skierowanej dla wszystkich klientów oczekujący spokoju i komfortu w zapewnieniu sobie ciepła w domu i firmie.

 

VANGEL.PL to gwarantowany dostawca dla twojej kotłowni zapewniając:  

doradztwo techniczne | sprzedaż nowoczesnych kotłów | sprawny montaż | niezawodne rozwiązanie | długoletnie gwarancje | szybki serwis     

Dlaczego VANGEL.PL ?

Powyższa oferta ma charakter informacyjny  i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszystkie prezentowane materiały i teksty są własnością VANDIS Trading - wszytkie prawa autorskie zastrzeżone. Zakaz kopiowania zdjęć i tekstów.

ttp://www.vanhttp://www.vanandrzej.wandtke@vandis.com.pldis.pldis.plpolski wegiel, polski ekogroszek, ekogroszek polski, dobry ekogroszek, workowany ekogroszek, pakowany ekogroszek, pakowany węgiel, zapakowany ekogroszek, ekogroszek, ekogroszek w workach, eco groszek, ecogroszek, niski popiół, suchy ekogroszek, ogrzewanie, piec, piece, kotły co, retortowy, retortowe, skład oapłu, składy weglowe, wegielszemud, skladszemud, węgiel szemud, skład szemud, kaszuby, trójmiastoi, szemud, linia, przodkowo, żukowo, wejherowo, pomorskie

Created by VANDIS Trading

Skontaktuj się z nami

infolinia  69 00 18 007

e-mail: biuro@vangel.pl 

 ul. Wejherowska 2A 

84-217 Szemud | POLSKA 

www.vangel.pl

Naturalnie Najlepsze Ciepło

 

VANGEL.PL | Dystrybutor Naturalnego Opału i Kotłów

NIP: 588-128-67-65

mBank: PL71 1140 2017 0000 4402 1291 1041